روغن سوخته شامل چه چیزهایی است؟

چرا روغن سوخته؟ مایع چسبناک از سوراخ های واقع شده در استراتژیک موتور بیرون می زند یا قسمت های متحرک را از هم پاشیده و یک لایه نازک روی سطوح فلزی ایجاد می کن

روغن سوخته شامل چه چیزهایی است؟

روغن سوخته شامل چه چیزهایی است؟


روان کننده باعث می شود موتورهای خودرو از هم جدا نشوند ، بحث هایی را درمورد اینکه هر چند وقت یکبار باید تغییر کند ایجاد می کند


قطره آب خودروی شما کجاست؟


آیا می دانید قطره آب خودروی شما کجاست؟ اگر پاسخ مثبت است ، آخرین باری که به آن نگاه کردید به یاد می آورید؟

در روزهای گذشته ، مردم وقت می گذاشتند تا به طور منظم سطح روغن سوخته را در اتومبیل خود بررسی کنند و با اطمینان تمام روغن را فیلتر کرده و هر 3000 مایل فیلتر می کنند.

اما اکنون ، با طراحی موتورهای جدید که نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری ، روغن سوخته بهبود یافته و گاراژهای 15 دقیقه ای تعویض روغن در همه جا دارد ، بسیاری از افراد برای چک کردن کاپوت یا تغییر روغن خود از روال ظاهر بیرون آمده اند.

چرا روغن سوخته؟ مایع چسبناک از سوراخ های واقع شده در استراتژیک موتور بیرون می زند یا قسمت های متحرک را از هم پاشیده و یک لایه نازک روی سطوح فلزی ایجاد می کند.

روغن سوخته کاهش اصطکاک و جلوگیری از خوردگی


نقش اصلی روغن سوخته کاهش اصطکاک و جلوگیری از خوردگی است. اما روغن همچنین باعث اتلاف گرما و در تعلیق نگه داشتن محصولات جانبی سایز میکرومتر ساییدگی موتور (ذرات فلزی) ، احتراق (دوده) و محصولات تخریب روغن می شود.

اما خریدار روغن سوخته چیست؟ به عبارت ساده ، این تقریباً 90٪ سهام پایه هیدروکربن پارافینی (سنگین) است که از روغن خام تقطیر می شود و باقی مانده آن "بسته مواد افزودنی" است ، "دنیس ال.

طول زنجیره های هیدروکربن بسته به خصوصیات مورد نظر روغن متفاوت است ، اما ذخایر پایه به طور کلی شامل مجموعه ای از ترکیبات خطی و شاخه ای در محدوده C16 تا C50 هستند.

سهام پایه به پنج گروه تقسیم می شود ، یادداشت های Bachelder. گروههای I-III بخشهای اساسی نفت خام هستند ، که کمی تصفیه اضافی برای گروه I انجام می شود و ترکهایی نیز برای گروه III ایجاد شده است. به گروههای IV و V روغنهای مصنوعی گفته می شود زیرا چندین فرآیند تصفیه مصنوعی در آنها انجام شده است.

او می گوید گروه IV منحصراً از پلی (α-اولفین) ساخته شده است ، در حالی که گروه V یک گروه کاتچال است که شامل استرهای پلیول و پلی آلیلن گلیکول ها است.

بایگانی
پیوندها
پیوندهای روزانه
آمار بازدید
آنلاین : 1
بازدید امروز : 2
بازدید دیروز : 2
بازدید هفته گذشته : 23
بازدید ماه گذشته : 45
بازدید سال گذشته : 62
کل بازدید : 62