سهام روغن سوخته پایه به پنج گروه تقسیم می شود

مشخصات و گواهینامه ها در مورد روغن سوخته مهم است و مجموعه ای از سازمان های ملی و بین المللی استانداردها را تعیین می کنند و ارزیابی ها را انجام می دهند.

سهام روغن سوخته پایه به پنج گروه تقسیم می شود

سهام پایه به پنج گروه تقسیم می شود


مشخصات و گواهینامه ها در مورد روغن سوخته مهم است و مجموعه ای از سازمان های ملی و بین المللی استانداردها را تعیین می کنند و ارزیابی ها را انجام می دهند. در رتبه بندی API مشخصات تکامل یافته عملکرد روغن سوختههای بنزینی (در حال حاضر با اسم SM) و موتورهای دیزلی (CI-4 فعلی) ارائه می شود.

گریدهای روغن براساس استانداردهای ویسکوزیته تنظیم شده توسط انجمن مهندسان خودرو (SAE) است. گریدهای روغن بر اساس محدوده ویسکوزیته در دمای استاندارد است. گرانروی بالاتر ، عدد SAE بالاتر است. از این اعداد که از 0 تا 50 یا بالاتر هستند ، به عنوان "وزن" روغن سوخته یاد می شود.


وزن آب و هوای سرد روغن

برای ادامه با محتوا پیمایش کنید

خرید روغن سوخته را باید پیدا کنیم و بسرعت با وی هر وقت شد یکی شویم

وزن آب و هوای سرد روغن با حرف "W" به معنای "زمستان" مانند 10W نشان داده شده است که با گرانروی روغن در 0 درجه فارنهایت اندازه گیری می شود. وزن هوای گرم بر اساس گرانروی اندازه گیری شده در 210 درجه فارنهایت است.

روغن ها بیشتر به عنوان محصولات درجه یک فروخته می شدند و هنوز هم برای برخی موارد خاص مانند شرایط آب و هوایی شدید یا اتومبیل های مسابقه ای استفاده می شوند.

بایگانی
پیوندها
پیوندهای روزانه
آمار بازدید
آنلاین : 1
بازدید امروز : 6
بازدید دیروز : 2
بازدید هفته گذشته : 27
بازدید ماه گذشته : 49
بازدید سال گذشته : 66
کل بازدید : 66