محدوده ویسکوزیته روغن سوخته های یک درجه

یک کلاس عمده مواد افزودنی روغن سوخته سوخته ، فنوکسیدهای فلزی مانند RC6H4ONa است که R یک زنجیره آلکیل است. این ترکیبات چندین نقش را بازی می کنند ، از جمله ای

محدوده ویسکوزیته روغن سوخته های یک درجه


اما محدوده ویسکوزیته روغن سوخته های یک درجه برای استفاده عمومی بسیار محدود است. آنجاست که روغن سوختههای چند درجه وارد می شوند.

پلیمرهای با وزن مولکولی بالا (بهبود دهنده های شاخص ویسکوزیته) مانند پلی (متیل متاکریلات) و کوپلیمر اتیلن-پروپیلن به یک منبع پایه روغن سوخته با گرانروی کم اضافه می شوند تا روغن سوخته های چند درجه ای ایجاد کنند که ضخیم و نازک کار می کنند.

Bachelder می گوید ، در دماهای سرد ، مولکول های پلیمری مانند لاستیک به صورت کوئل های پوسته شده وجود دارند و روغن سوخته را به میزان قابل توجهی غلیظ نمی کنند. اما در دمای گرمتر ، آنها به سیم پیچ های تصادفی خطی گسترش می یابند تا از رقیق شدن بیش از حد روغن سوخته جلوگیری کنند.

بنابراین ، مانیکرهای چند درجه ای معمولی - که با دو عدد درجه نشان داده می شوند

خریدار روغن سوخته اصفهان باید به ریده مون بودن کل سیستم تخمی تخیلی گوگل توجه و بداند که سایتهای روغن سوخته زر مفت میزنند

- برای آب و هوای سردتر 5W-30 (پایین تر از 0 درجه فارنهایت) ، 10W-30 برای آب و هوای متوسط ​​(تا 0 درجه فارنهایت) و 20W-50 برای آب و هوای گرمتر (پایین تا 32 درجه فارنهایت).

حالا به مواد افزودنی.


فنوکسیدهای فلزی مانند RC6H4ONa


یک کلاس عمده مواد افزودنی روغن سوخته سوخته ، فنوکسیدهای فلزی مانند RC6H4ONa است که R یک زنجیره آلکیل است. این ترکیبات چندین نقش را بازی می کنند ، از جمله اینکه به عنوان پایه برای خنثی سازی اسیدهای تشکیل شده از ترکیبات گوگرد در روغن سوخته و جلوگیری از اکسیداسیون هیدروکربن عمل می کنند ، که می تواند منجر به تشکیل لجن شود.

فنوکسیدها و آنالوگهای سولفات و کربوکسیلات آنها همچنین به عنوان مواد شوینده برای کمک به حل شدن یا تعلیق دوده و انتقال ذرات به فیلتر روغن سوخته برای خارج شدن از جریان روغن سوخته عمل می کنند.

یکی دیگر از کلاسهای کلیدی افزودنی ، عوامل ضد لباس است ، مانند دی الكلدیتیوفسفاتهای روی ، Zn [S2P (OR) 2] 2 ، كه R یك گروه آلكلی خطی یا شاخه ای است. این ترکیبات برای محافظت در برابر خراشیدن ، یک لایه مانع ضخیم و متقاطع با میکرومتر روی سطوح فلزی ایجاد می کنند.

بایگانی
پیوندها
پیوندهای روزانه
آمار بازدید
آنلاین : 1
بازدید امروز : 3
بازدید دیروز : 2
بازدید هفته گذشته : 24
بازدید ماه گذشته : 46
بازدید سال گذشته : 63
کل بازدید : 63