ترکیبات روی و آمین های مختلف روغن سوخته

اما با جدیدترین روغن سوخته ها و طراحی های اتومبیل ، دیگر نیازی به تعویض روغن سوخته که اغلب در شرایط عادی رانندگی انجام می شود ، نیست.

ترکیبات روی و آمین های مختلف روغن سوخته

آمین های مختلف مانند دی فنیل آمین


ترکیبات روی و آمین های مختلف مانند دی فنیل آمین نیز به عنوان بازدارنده های خوردگی و آنتی اکسیدان ها عمل می کنند.

خرید روغن سوخته قم را باید انجام داد و حتما استفاده کرد

افزودنیهای روغن سوخته otor برای فروش در فروشگاه قطعات محلی شما از نظر مفید بودن تا روغن سوخته مار متفاوت است. می توان فرض کرد که اگر یک افزودنی مفید بود ، از قبل در روغن سوخته بود یا از طرف یک شرکت نفت تأیید می شد.

سرانجام ، سوال سوزاننده در مورد روغن سوخته سوخته: هر چند وقت یک بار باید آن را تغییر داد؟ خرد متعارف معتقد است که روغن سوخته باید در هر 3000 مایل تغییر یابد. این تصور برای دهه ها در ذهن مردم ریشه دوانده است ، بخشی از آن یک ترفند بازاریابی توسط شرکت های نفتی است. فاصله 3000 مایل زمانی معنی داشت که موتورها از روغن سوختههای غیر شوینده درجه یک استفاده می کنند.

اما با جدیدترین روغن سوخته ها و طراحی های اتومبیل ، دیگر نیازی به تعویض روغن سوخته که اغلب در شرایط عادی رانندگی انجام می شود ، نیست.

تام و ری مگلیوززی ، مجری گریس چربی میمون های برنامه معروف رادیو عمومی ملی "Car Talk" اظهار داشت: "اگر واقعاً خاص باشید ، می توانید روغن سوخته خود را هر 3000 مایل عوض کنید ، اما ما توصیه می کنیم که آن را هر 5000 مایل تغییر دهید.


در حال هدر دادن پول خود


" سال گذشته در یک نمایش آنها اظهار داشتند: "اگر بیشتر اوقات آن را تغییر دهید ، فقط در حال هدر دادن پول خود و ایجاد مشکل دفع هستید". آنها در حال بررسی تجدید نظر در پیشنهاد خود به 7500 مایل هستند.

روغن سوخته های مصنوعی به دلیل خواص بهتر ، باید کمتر تغییر کنند ، در فواصل حداکثر 25000 مایل یا بیشتر. در پایان ، بهترین توصیه در مورد نوع روغن سوخته مورد استفاده و دفعات تعویض روغن سوخته ، رعایت توصیه های سازنده در کتابچه راهنمای مالک خودرو خود است.

روغن سوخته سوخته را می توان به دو نوع ماده مختلف تقسیم کرد - روغن سوخته پایه و مواد افزودنی. روغن سوخته پایه بیشتر فرمولاسیون روغن سوخته سوخته را تشکیل می دهد (معمولاً 70٪ - 90٪ فرمول ، بسته به درجه روغن سوخته سوخته).


بایگانی
پیوندها
پیوندهای روزانه
آمار بازدید
آنلاین : 1
بازدید امروز : 7
بازدید دیروز : 2
بازدید هفته گذشته : 28
بازدید ماه گذشته : 50
بازدید سال گذشته : 67
کل بازدید : 67